اتو بخار فیلیپس مدل PHILIPS GC4515
راه های تشخیص اتو بخار فیلیپس تقلبی و اصلی

اتوکشی لباس‌ها یکی از فرآیند‌های حائز اهمیت برای داشتن ظاهری تمیز و آراسته است. لباس‌ها بعد از شستشو، درنهایت چروک شده و نیازمند اتوکشی می‌شوند. اتو بخار یکی از لوازم ضروری و بسیار کاربردی در هر خانه‌ای است. وقتی لباس شما اتوی مناسبی داشته باشد بسیار مرتب‌تر به نظر می‌رسد. اتوی مناسب در خوش پوش بودن شما اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی امروزه اتوها با تنوع بسیار بالا و با امکانات گوناگون به بازار عرضه می‌شوند. در این میان اتوبخارها پرطرفدارترین نوع اتو هستند که به علت کاربری آسان و کارکرد بهینه‌ خود جای خود را در اکثر خانه‌ها پیدا کرده‌اند. اتوهای بخار خانگی به‌سرعت آماده کار شده و با عملکرد بخاردهی قدرتمند لحظه‌ای یا مداوم و آرام، لباس‌ها را به‌راحتی اتو می‌کنند. اتو بخار فیلیپس یکی از گزینه‌های بسیار مناسب موجود در بازار است. برند فیلیپس برند بسیار معتبری است و محصولات آن از کیفیت قابل قبولی برخوردارند.

چنانچه قصد اتو بخار از برند فیلیپس را دارید حتما در هنگام خرید به توصیه‌های ذکر شده در این ویدیو دقت کنید، ما در این ویدئو دو مدل اتوی بخار فیلیپس اصلی و تقلبی را به طور کامل مقایسه کرده ایم و به شما توضیح داده ایم که چگونه از ظاهر محصول و بسته بندی اصالت کالا را با اطمینان تشخیص بدهید، از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_49″ url=”url:https%3A%2F%2Fantikkala.com%2Fproduct-category%2Fwashing-cleaning-appliances%2Firon%2F%3Ffilter_brand%3Dphilips%26query_type_brand%3Dor|target:_blank” font_preset=”preset_0″ font_color=”#ffffff” font_size=”16″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”مشاهده اتو بخارهای فیلیپس” icon=”eti eti_arrow_carrot-2left_alt” icon_color=”#ffffff” icon_size=”20″ icon_effect=”stay-right” icon_gap=”10″ background_color=”#2899d5″ border_divider=”true” border_css=”border-top:2px;border-right:0px;border-bottom:2px;border-left:0px;border-color:#2899d5;border-style:solid;border-radius:5px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:30px;padding-bottom:10px;padding-left:30px;” margin_divider=”true” margin_css=”margin-top:11px;” hover_font_color=”#2899d5″ hover_icon_color=”#2899d5″ hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”slide-top” hover_border_css=”border-color:#2899d5;border-style:solid;” mpc_tooltip__position=”left” mpc_tooltip__show_effect=”push” mpc_tooltip__disable_arrow=”true” mpc_tooltip__font_preset=”mpc_preset_1″ mpc_tooltip__font_color=”#ffffff” mpc_tooltip__font_size=”14″ mpc_tooltip__font_line_height=”1.7″ mpc_tooltip__background_color=”#f8bf4d” mpc_tooltip__border_css=”border-width:2px;border-color:#e2b946;border-style:solid;border-radius:5px;” mpc_tooltip__padding_css=”padding:20px;”]

با تشکر از تیم تولید محتوای ویدیویی آنتیک کالا: احسان همتی و پوریا حیدری