ماشین لباسشویی ال جی مدل LG F4V5VYP0W
معرفی و بررسی ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP0W

ماشین لباسشویی ال جی مدل LG F4V5VYP0W، با بهره گیری از موتور قدرتمند و در حال کم‌صدای Inverter Direct Drive و حجم دیگ 68 لیتری با ظرفیت 9 نفره از تولیدات باکیفیت این برند مشهور است. وجود موتور اینورتر علاوه بر قدرت و دوام بالا و صرف انرژی بهینه با برچسب انرژی +++A ، امکان تجهیز ماشین لباسشویی به سایر به فناوری‌های بسیار کاربردی دیگر را نیز مهیا کرده است. یکی از این فناوری‌ها AI DD است؛ این فناوری یک هوش مصنوعی بر روی ماشین لباسشویی F4V5VYP0W ال جی است که با تشخیص دو مؤلفه وزن و لطافت یا نوع پارچه، مراقبت از لباس‌ها را در حین فرایند شستشو تا رقم 18% افزایش می‌دهد. سیستم Steam تعیبه شده بر این ماشین یک سیستم بخار دهی ضدعفونی است که قادر است تا میزان 99.9% از مواد و گردوغبار آلرژی‌زا را ازروی لباس برطرف کند. بهره‌گیری از تکنولوژی خانه هوشمند با استفاده از نرم‌افزار ThinQ امکان استفاده و کنترل از راه دور ماشین لباسشویی را در هر لحظه و هر زمان به‌وسیله Wi-Fi مهیا می‌کند. موتور ماشین لباسشویی F4V5VYP0W ال جی، با برخورداری از قابلیت 6 Motion قادر به گردش در 6 حالت مختلف بوده تا با انتخاب برنامه موردنظر، بهترین عملکرد در شستشو را رقم بزند.
تعداد برنامه‌های پیش‌فرض شستشوی این لباسشویی 14 برنامه است که با انتخاب هرکدام بنا به نوع لباس و عملکرد مورد انتظار خود بهترین فرایند شستشوی لباس را تجربه خواهید کرد.
صفحه لمسی نمایشگر LED این ماشین لباسشویی شامل صفحه کنترل با امکاناتی چون آبکشی اضافی، اضافه‌کردن لباس پس از شروع فرایند، قفل کودک، انتخاب زمان شروع به کار با تأخیر، شستشوی با شدت بالا، شستشوی اولیه، اتصال به دستگاه از طریق گوشی هوشمند، تعیین سرعت چرخش دیگ در حالت خشک‌کن، تعیین درجه حرارت آب و شستشوی البسه در زمان کوتاه‌تر می‌باشد.
طراحی دیزاین جذاب، زاویه بازشدن درب تا 150 درجه، جنس مرغوب و مقاوم شیشه درب، امکان تأخیر در شستشو بین 3 تا 19 ساعت، پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل و الکسا تحت نرم‌افزار ThinQ و قابلیت دانلود نرم‌افزارهای مختلف از دیگر امکانات ماشین لباسشویی ال جی مدل LG F4V5VYP0W به شمار‌ می‌آید.

 برای آنکه بیشتر با ویژگی‌های این محصول آشنا شوید، از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_49″ url=”url:https%3A%2F%2Fantikkala.com%2FProduct%2Flg-washing-machine-f4v5vyp0w%2F|target:_blank” font_preset=”preset_0″ font_color=”#ffffff” font_size=”16″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”مشاهده محصول در آنتیک کالا” icon=”eti eti_arrow_carrot-2left_alt” icon_color=”#ffffff” icon_size=”20″ icon_effect=”stay-right” icon_gap=”10″ background_color=”#2899d5″ border_divider=”true” border_css=”border-top:2px;border-right:0px;border-bottom:2px;border-left:0px;border-color:#2899d5;border-style:solid;border-radius:5px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:30px;padding-bottom:10px;padding-left:30px;” margin_divider=”true” margin_css=”margin-top:11px;” hover_font_color=”#2899d5″ hover_icon_color=”#2899d5″ hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”slide-top” hover_border_css=”border-color:#2899d5;border-style:solid;” mpc_tooltip__position=”left” mpc_tooltip__show_effect=”push” mpc_tooltip__disable_arrow=”true” mpc_tooltip__font_preset=”mpc_preset_1″ mpc_tooltip__font_color=”#ffffff” mpc_tooltip__font_size=”14″ mpc_tooltip__font_line_height=”1.7″ mpc_tooltip__background_color=”#f8bf4d” mpc_tooltip__border_css=”border-width:2px;border-color:#e2b946;border-style:solid;border-radius:5px;” mpc_tooltip__padding_css=”padding:20px;”]

با تشکر از تیم تولید محتوای ویدیویی آنتیک کالا: احسان همتی و پوریا حیدری