ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FW
بررسی کامل ظرفشویی ال جی مدل DFB512

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB512FW از مدرن ترین دستگاه های ظرفشویی 14 نفره ال جی می باشد. چهار بازوی آب پاش که تحت نام Quad Wash شناخته می شوند موجب برخورد جریان آب پر فشار با تمامی ابعاد ظروف شده و نقش مهمی در کیفیت عملکرد ظرفشویی دارد. موتورجدید اینورتر دایرکت درایو به کار رفته بر روی این ظرفشویی LG علاوه بر مصرف انرژی پایین و سطح صدای کم، قدرت قابل توجهی دارد. بر طبق نیازهای امروزی محیط های خانگی که روز به روز به سمت دستگاه های هوشمند حرکت می کند، این دستگاه نیز از نوع هوشمند بوده و قابلیت اتصال به  wifi دارد. اپلیکیشن  Smart ThinQ نیز با توسعه قابلیتهای DFB512FW  ، نقش مهمی در سهولت استفاده از آن دارد. آپشن Half Load (نیم شور) این دستگاه توانایی شستشوی ظروف تا حجم نصف ظرفیت را به کاربر می دهد. Turbo Option هم از دیگر آپشن های کاربردی این ظرفشویی است که امکان شستشوی سریع را فراهم می کند. شستشوی با شدت متفاوت بخش های مختلف محفظه دستگاه که با نام Dual Wash Zone  شناخته می شود توانایی شستشوی ظروف با میزان آلودگی مختلف را در یک بار فرایند شستشو ایجاد می کند.

از دیگر ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB512FW می توان به امکان شروع کار با تاخیر (Start Delay)، خشک کن اضافی (Extra Dry) و سیستم ضد نشت آب Aqua Stop  اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای 9 برنامه می باشد که برای شستشوی انواع ظروف به کار می روند. برای آشنایی بیشتر با هر یک از این برنامه ها بخش بررسی تخصصی را مطالعه بفرمایید.

 برای آنکه بیشتر با ویژگی‌های این محصول آشنا شوید، از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_49″ url=”url:https%3A%2F%2Fantikkala.com%2FProduct%2Fbosch-dishwasher-dfb512fw%2F|target:_blank” font_preset=”preset_0″ font_color=”#ffffff” font_size=”16″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”مشاهده محصول در آنتیک کالا” icon=”eti eti_arrow_carrot-2left_alt” icon_color=”#ffffff” icon_size=”20″ icon_effect=”stay-right” icon_gap=”10″ background_color=”#2899d5″ border_divider=”true” border_css=”border-top:2px;border-right:0px;border-bottom:2px;border-left:0px;border-color:#2899d5;border-style:solid;border-radius:5px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:30px;padding-bottom:10px;padding-left:30px;” margin_divider=”true” margin_css=”margin-top:11px;” hover_font_color=”#2899d5″ hover_icon_color=”#2899d5″ hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”slide-top” hover_border_css=”border-color:#2899d5;border-style:solid;” mpc_tooltip__position=”left” mpc_tooltip__show_effect=”push” mpc_tooltip__disable_arrow=”true” mpc_tooltip__font_preset=”mpc_preset_1″ mpc_tooltip__font_color=”#ffffff” mpc_tooltip__font_size=”14″ mpc_tooltip__font_line_height=”1.7″ mpc_tooltip__background_color=”#f8bf4d” mpc_tooltip__border_css=”border-width:2px;border-color:#e2b946;border-style:solid;border-radius:5px;” mpc_tooltip__padding_css=”padding:20px;”]

با تشکر از تیم تولید محتوای ویدیویی آنتیک کالا: احسان همتی و پوریا حیدری